Hlavní obsah

V tak sexy modelu jsme Moniku Bagárovou ještě neviděli: Průsvitné minišaty a korzet odhalující dekolt 

Hudebním hostem na přehlídce Zuzany Lešák Černé bývá každoročně v Karlových Varech zpěvačka Monika Bagárová. Letošek nebyl výjimkou a Monika opět oblékla i návrhářčin model. Původně si jím ale nebyla moc jistá. Šaty se jí zdály dost odvážné.

Je to vážné: Hynku Čermákovi dělá jeho nová láska doprovod i ve Varech: S o 26 let mladší kráskou pózuje ostošest 

Anife Vyskočilová přišla o všechny úspory: Zhroutila se a nemohla ani mluvit. O peníze ji obrala nejlepší kamarádka! 

Treťjak a bývalý boxer Valujev byli odsouzeni na Ukrajině k 15 letům vězení 

Ukrajinské tribunály ve středu odsoudily šéfa ruského hokejového svazu Vladislava Treťjaka a bývalého šampiona v boxu Nikolaje Valujeva v jejich nepřítomnosti k 15 rokům vězení a zabavení majetku. Uvedla to ruská státní agentura TASS. Rozsudek se týká dalších deseti poslanců Státní dumy.

Skvěle! Siniaková je poprvé ve finále smíšené čtyřhry Wimbledonu 

FOTBAL ONLINE: Chelsea bojuje o finále MS klubů, v cestě stojí Brazilci s hvězdným kapitánem 

Sinner léčí loket a zrušil trénink, na čtvrtfinále Wimbledonu ale bude připraven 

Tajný recept řezníků: Uzenářský guláš, po kterém zapomenete na segedín  Zdraví na talíři 

Zapomeňte na obyčejný segedín a objevte tajemství, které si řezníci střeží po generace. Uzenářský guláš s bohatou chutí masa a vůní koření vás pohltí hned po prvním soustu a nenechá odejít bez prázdného talíře. Po tomhle receptu budete chtít víc.

Fashion Boss z nejluxusnější party Varů: Neposedné bradavky i nevěsta Jaromíra Jágra!  Fashion Boss 

Tohle umí jenom Češi. Záběry z hromadné dopravy, kterým lze jen těžko uvěřit  Emhádéčko 

Smažené dršťky a lahůdkový bramborový salát. Babicova delikatesa, kterou vařil jeho děda  Babicova televize

Bavič Luděk Nekuda podlehl vydírání StB, jeho tragický konec způsobil alkohol a televizní cenzura  Jan Janula 

Luděk Nekuda se narodil 10. října 1942 v Ostravě. Mohl se stát lékařem, dokonce udělal přijímačky na medicínu, ale nakonec vystudoval pedagogickou fakultu. Podobně, jako u dalších učitelů, vedla jeho další cesta na divadelní pódium.

Američané přestali splácet a šéf JP Morgan varuje: Očekávám bankroty a paniku  Thomas Paukner 

Sovětští inženýři chtěli obrátit toky řek. Stvořili přitom jezero, které vás zabije do 60 minut  Kristina Kidogo 

Cyril a Metoděj. Křesťanství nepřinesli a na Velehradě naše kořeny nejsou  Barbora Jiřincová 

Panna
Neodmítejte nečekané nápady, i když zpočátku působí podivně. Zvlášť ty neobvyklé myšlenky mohou vést k novým příležitostem a posunout vás dál. Dejte jim šanci, uvažujte o nich s otevřenou myslí a nechte je inspirovat vaše rozhodnutí. Nikam nespěchejte.
Celý horoskop »
Skok před automaticky načítané články.
Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
Takto vypadala Luční bouda v 19. století. Na místě ale stála už od první poloviny 17. století, kdy došlo k přestavení jednoduché dřevěné stavby na kamennou boudu.Vznikla v místě, kde museli poutníci cestující po slezské stezce z Vrchlabí do Polska překonat nehostinnou náhorní plošinu. Snímek z 19. století.Podle neznámého autora knihy o cestě do Krkonoš z konce 18. století bylo na Luční boudě už v té době tak rušno, že si připadal spíš jako na rušné ulici než v nejpustějším místě Čech. „Každý vyndal vesele svůj chléb a sýr a klábosili o počasí,“ popisuje a dodává, že se nocovalo na seně. Snímek z 19. století.K největším přestavbám došlo v době, kdy ji vlastnily rodiny Rennerů a Bönschů. Na snímku Luční bouda kolem roku 1850, Theodor Sachse, kolorovaná litografie, KM Vrchlabí.V průběhu století začalo přibývat turistů. Vznikl zde letní dům a další přístavby. Snímek z 19. století.Lidé se zde stavovali zejména po cestě na Sněžku, která se tyčí nad boudou. Luční bouda v 19. století. Pohlednice z roku 1895. V té době měla Luční bouda už přes stovku lůžek.Populární byla Luční bouda mezi lyžaři, pořádaly se zde i věhlasné závody. Následovaly další rozsáhlé přestavby. Materiál k boudě tehdy z nižších poloh dostávali majitelé pomocí tažných koňů. Luční bouda se těšila velké popularitě, v soboty zde vydávali až tisíc jídel, personál činil i 65 lidí. Snímek z 20. století.Konaly se zde proslulé zábavy i koncerty, které pořádal skladatel a citarista Hans Soukup. Snímek z 20. století.Chata měla vlastní výrobnu sodovky, řeznictví, vodní elektrárnu či dieselový generátor. Snímek z 20. století.Takto místo vypadá dnes. Nejde ale o tu samou chatu, na kterou jezdili lyžaři za první republiky.Ta původní shořela. Údajně ji zapálila Československá armáda. Podle majitelů jako pomstu za to, že podporovali nacionalistické Turnerské hnutí a Sudetoněmeckou stranu.Luční boudu dnes zastupují majitelé Stanislav Beneš a Klára Sovová. Podle nich ji ročně navštíví milion lidí.Majitelé se ale víckrát dostali do sporu s národním parkem. Roky se například soudili kvůli pokutě, které jim vyměřil národní park za nepovolený koncert kapely MIG 21.Dosud poslední spor došel k tomu, že se majitelé rozhodli Luční boudu zavřít pro turisty. Údajně proto, že kvůli pokutám za vjezd pro řemeslníky nemohou zajistit chod boudy.